امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17354
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 75
«حمید قبادی» مدیر بخش عفاف و حجاب بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

«حمید قبادی» مدیر بخش عفاف و حجاب بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از برگزاری این بخش توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن توسط معاونت امور هنری وزارت ارشاد و بنیاد ملی مد و لباس برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم فعالیت‌های متنوعی را به بازدیدکنندگان ارائه کنیم.

وی با اشاره به اینکه امسال تأکید بیشتری بر پوشش برتر یعنی چادر داریم گفت: یکی از رویکردهای اصلی ما طی سال‌های اخیر تأکید بر پوشش برتر یعنی چادر بوده است، اما امسال تأکید بیشتری بر این موضوع داریم، همچنین با حضور طراحان و تولیدکنندگان لباس در نمایشگاه امسال، تلاش می‌کنیم مدل‌های جدیدی از پوشش برتر را ارائه کنیم.

قبادی در خصوص نحوه واگذاری غرفه‌های این بخش گفت: روال کار واگذاری غرفه در بخش عفاف و حجاب به این صورت است که ثبت‌نام داوطلبان به صورت اینترنتی انجام می‌شود و با همکاری ستاد برگزاری نمایشگاه‌، عملکرد آنها را طی سال‌های گذشته بررسی و به آنها غرفه واگذار می‌کنیم.

انتقال بخش عفاف و حجاب به زیر‌زمین شبستان غربی مصلی

قبادی از جابه‌جایی بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال محل برپایی بخش از شبستان اصلی مصلی به زیرزمین شبستان غربی تغییر کرده، البته سال‌های گذشته همواره با کمبود جا روبه‌رو بودیم، اما امسال با این جابه‌جایی، مساحت بخش بیش از دو برابر شده است.

برگزاری پنج نشست تخصصی با موضوع عفاف و حجاب در نمایشگاه امسال

مدیر بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن، از برگزاری نشست‌ها و مباحث در حوزه عفاف و حجاب در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال با حضور کارشناسان زبده عفاف و حجاب تلاش می‌کنیم حدود پنج نشست تخصصی در این حوزه برگزار کنیم.

تجلیل از بانوان محجبه در نمایشگاه قرآن

وی از تجلیل از بانوان محجبه شرکت‌کننده در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: امسال یکی از بخش‌های جانبی ما، جُنگ خوش‌حجابی است و در این بخش هر روز از برخی از شرکت‌کنندگان باحجاب نمایشگاه قرآن تجلیل می‌کنیم.

قبادی از برپایی بخش کودک و نوجوان در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال بخشی به عنوان کودک و نوجوان طراحی شده که در این بخش برنامه‌هایی چون آموزش و بازی‌ برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است.

دوخت رایگان چادر و عرضه چادر با قیمت مناسب در نمایشگاه امسال

مدیر بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن از عرضه چادر با قیمت مناسب در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال مانند سال گذشته غرفه‌ای برای عرضه چادر با قیمت مناسب برپا می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با برپایی این غرفه بخشی از نیاز جامعه را تأمین کنیم، همچنین در نمایشگاه امسال دوخت چادر به صورت رایگان انجام می‌شود.

قبادی از برپایی کارگاه آموزش دوخت چادر خبر داد و گفت: امسال با برپایی کارگاهی در بخش عفاف و حجاب طراحی و دوخت چادر به عموم علاقمندان آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها