امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17363
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 63
افسانه زمانی کارگردان تئاتر عروسکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش عروسکی «مردی که جانش را به کوهستان داد» نوشته محمدحسین ناصربخت ...

افسانه زمانی کارگردان تئاتر عروسکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت: نمایش عروسکی «مردی که جانش را به کوهستان داد» نوشته محمدحسین ناصربخت را چهار سال پیش در جشنواره تئاتر عروسکی به اجرا درآوردیم اما به دلیل ترافیک سالن‌های مرکز هنرهای نمایشی نتوانستیم آن را به اجرای عمومی برسانیم.

وی ادامه داد: طی رایزنی‌هایی که با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام دادیم قرار است این نمایش را آذر ماه در این مجموعه به صحنه ببریم.

کارگردان نمایش «ملی» تصریح کرد: قصد دارم تا این اثر را دوباره بازتولید کنم زیرا متعلق به چهار سال پیش است و نیاز به تغییرات دارد کمااینکه در ترکیب بازیگران مجبور به اعمال تغییرات هستم.به گفته زمانی نمایش عروسکی «مردی که جانش را به کوهستان داد» روایت جدیدی از آرش است.

به گزارش فارس افسانه زمانی کارگردان نمایش که دارای مدرک کارشناسی نمایش عروسکی و کارشناسی ارشد پژوهش هنر است، وی تاکنون نمایش‌های «چاله»، «مضرات دخانیات»، «حسن کچل»،«سه بچه خوک»، «وقتی نخودی غول می‌شود»، «دختران باغ‌های قالی» و «ملی» را روی صحنه برده است.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها