امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 25
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17367
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایش «پروانه‌های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری» به نویسندگی و دراماتورژی سجاد افشاریان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایش «پروانه‌های غمگین در یک صبح دل انگیز بهاری» به نویسندگی و دراماتورژی سجاد افشاریان و کارگردانی سوگل قلاتیان که بیش از این در کافه تریای سالن اصلی مجموعه تئاتر به روی صحنه رفته بود این بار در تالار وحدت اجرا می‌شود. این نمایش با استقبال گسترده مخاطبان در تئاتر شهر مواجه شده بود.

این نمایش شیوه اجرایی متفاوتی دارد و 24 نمایشنامه را به مخاطب جهت اجرا پیشنهاد می‌دهد تا هر تماشاگر با توجه به فضای ذهنی و روحی خود نمایش مورد نظرش را از منویی که در اختیارش گذاشته شده انتخاب کند. البته در اجرای مجدد «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» برخی از بازیگران تغییر کرده‌اند و ایده‌های جدیدی در اجرا به کار گرفته می‌شود.

سوگل قلاتیان، محمد خوشبختیان، هیراد محمدی و ... از جمله بازیگران نمایش پر بازیگر «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» هستند.

نمایش «پروانه‌های غمگین من در یک صبح دل‌انگیز بهاری» از هفتم تیر هر روز به جز شنبه‌ها در محوطه تالار وحدت در دو سانس از ساعت 17:30 تا 20 اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار