امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17376
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، «مجمع مهر مفرح» با محوریت کانون بازنشستگان بانک صادرات مازندران با ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، «مجمع مهر مفرح» با محوریت کانون بازنشستگان بانک صادرات مازندران با حضور محمدرضا پیشرو مدیرعامل بانک صادرات کشور، جمعی از کارکنان بانک صادرات و اعضای کانون بازنشستگان بانک صادرات مازندران برگزار شد.

مدیرعامل بانک صادرات کشور در این مراسم حضور در جمع بازنشستگان را از جمله افتخارات کاری برشمرد و بیان داشت: کار متمایز مجمع بازنشستگان بانک صادرات مازندران در کشور زبانزد شده است.

محمدرضا پیشرو با اعلام اینکه از 20 ماه قبل مسئولیت بانک صادرات را قبول کردم، تصریح کرد: در شرایطی مدیریت این بانک را پذیرفتم که وضعیت بدهی، نقدینگی و ریالی بانک صادرات در شرایط خاصی بوده است.

پیشرو با اشاره به اینکه قضاوت مردم هم نسبت به بانک صادرات خاص بوده است، اضافه کرد: در ماه‌های نخست پذیرش مسئولیت بانک صادرات، با کمک کارشناسان، مدیران و پرسنل این بانک، مشکل نقدینگی بانک صادرات حل شده بود.

وی به حکم دادگاه درباره رای تجدیدنظر بانک صادرات در مورد پرونده فساد سه هزار میلیاردی اشاره کرد و افزود: در این حکم آمده است که هیچ تعهدی متوجه بانک صادرات نیست.

مدیرعامل بانک صادرات کشور با اشاره به اینکه با رای عادله قوه قضائیه و قضات، حکم در مرحله اجرا است، گفت: در حال حاضر دستگاه قضایی، بانک به بانک به دنبال تسویه حساب مالی است.

وی از افزایش سرمایه در بانک صادرات کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه یک و نیم برابری را خواهیم داشت به طوری که سرمایه بانک صادرات از 22 هزار میلیارد ریال به 55 هزار میلیارد ریال می‌رسد.

پیشرو از گشایش کار بانکی در برخی از کشورهای خارجی از جمله امارات خبر داد و اظهار داشت: در واحدهای خارج از کشور نیز به تعهداتمان عمل کردیم.

این مسئول بانکی کشور به شرایط تحریم بانک‌ها اشاره کرد کرد و افزود: بانک صادرات در شرایط تحریم توانسته است خود را خوب نگه دارد.

مدیرعامل بانک صادرات کشور با اعلام اینکه حکم دادگاه اروپایی نیز به نفع بانک صادرات در جریان است، تصریح کرد: مدرکی در دادگاه اروپایی علیه بانک صادرات وجود ندارد.

وی با اعلام اینکه بانک صادرات و ملت از شرایط تحریم عبور می‌کنند، گفت: رای اتحادیه اروپا درباره بانک صادرات نیز به دفاع بیشتری نیاز دارد که این کار در حال انجام است.

پیشرو از افزایش اطمینان بخشی توسط مشتریان بانک صادرات خبر داد و گفت: این بانک در سال گذشته توانست سهم بازار را یک درصد ارتقاء بخشد.

مدیرعامل بانک صادرات کشور از ارتقای بانک صادرات مازندران در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: این موفقیت دور از دسترس نیست.
انتهای پیام/2296/ت40/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها