امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17386
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، عبدالحسین بیات ‌در بازدید از مجتمع پتروشیمی جم اظهار داشت: پتروشیمی ایران در مسیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، عبدالحسین بیات ‌در بازدید از مجتمع پتروشیمی جم اظهار داشت: پتروشیمی ایران در مسیر رشد و پیشرفت قابل توجهی قرار دارد و روز به روز شاهد پیشرفت‌های ارزشمندتری هستیم.

وی پتروشیمی جم را یکی از شرکت‌های بسیار مطلوب صنعت پتروشیمی از حیث تولید و کیفیت بر شمرد.

مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی با اشاره به جایگاه پتروشیمی جم در صنعت پتروشیمی کشور خاطرنشان کرد: پتروشیمی جم نقش تاثیرگذاری در حوزه صنعت پتروشیمی دارد و خوشبختانه محصولاتی دارد که در بازارهای داخلی و خارجی به شدت مورد توجه است.

بیات تصریح کرد: شرایط تولید این شرکت از زمان بهره‌برداری تا کنون بسیار خوب بوده و خوشبختانه می‌توان به سهامداران این شرکت گفت که می‌توانند با اطمینان کامل به این شرکت و آینده آن نگاه کنند.

وی اضافه کرد: پتروشیمی جم می‌تواند روز به روز خود را توسعه داده و به عنوان یک هولدینگ مهم و مطرح با چشم‌انداز آینده شکل بگیرد.

بیات همچنین در ارتباط با بازنگری استراتژی‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برنامه‌های مقابله‌ای با تحریم‌ها اظهار داشت: این نگرش‌ها در واقع خیلی وقت است که شکل گرفته و خوشبختانه بعضا اجرایی می‌شوند و روش‌های مختلفی وجود دارد؛ البته ما به صورت موقت و فقط به صرف تحریم به موضوعات نگاه نمی‌کنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: موضوعاتی که به عنوان راهبردهای اساسی، شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیگیر آنهاست، موضوعاتی است که بعد از اجرای آنها، هم مسئله مقابله با تحریم‌ها و هم دور زدن تحریم‌ها به دست خواهد آمد و تک تک آنها تاثیر اساسی بر اقتصاد کشور خواهد گذاشت.

بیات افزود: اگر ما به دنبال توسعه زنجیره ارزش باشیم و از خود این شرکت‌ها نظیر پتروشیمی جم شروع کنیم و به سمتی حرکت کنیم که به جای محصولات نیمه خام پتروشیمی، کالاهای نهایی تولید و صادر کنیم، دیگر اصلا با میلیون‌ها کالای نهایی شده کسی نمی‌تواند ما را تحریم کرده و یا جلوی تولید و صدور محصولاتمان را بگیرد.
انتهای پیام/2451/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها