امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17392
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام  محسن قرائتی صبح امروز در همایش طلایه‌داران هدایت در سازمان تبلیغات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام  محسن قرائتی صبح امروز در همایش طلایه‌داران هدایت در سازمان تبلیغات اسلامی خراسان‌رضوی اظهار کرد: همزمان شدن ماه مبارک رمضان با تابستان فرصتی مناسب برای مبلغان جهت تبلیغ و ترویج فرهنگ دینی است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تاکید بر اینکه لحن مناسب تاثیر به سزایی در تبلیغ فرهنگ دینی دارد، خاطرنشان کرد: حفظ قداست همراه با خنده یکی از راه‌های موفقیت در جذب مخاطبان است.

وی افزود: در جامعه کنونی ما لحن تبلیغ خوب نیست و مبلغان باید بدون جبهه‌گیری خاصی در تمام احزاب و ارگان‌ها برای ترویج فرهنگ دینی حضوری فعال داشته باشند.

در ادامه حجت‌الاسلام محمد مرویان حسینی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌رضوی گفت: تبلیغ رسالت عالمان دینی و ماموریت پیامبران الهی یکی از بهترین روش‌های تبیین معارف و گسترش فرهنگ دینی و ترویج ارزش‌های اسلامی در جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه محوریت عمده محتوای مباحث تبلیغی تفسیر سوره حجرات است، خاطرنشان کرد: یکپارچگی جامعه اسلامی، جلوگیری از آسیب‌ها و معضلات، نگاه معرفت قرآن در نحوه توجه به کرامت‌های اسلامی و اخلاق تقوایی از معیارهای اصلی هستند که باید برای تبلیغ آموزه‌های دینی مورد توجه قرار گیرند.

در پایان این مراسم مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌رضوی از حجت‌‌الاسلام حسین علمی، داور بین‌ المللی قرآن تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام/70001/صا20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها