امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17396
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 99
غلامحسن اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری هفته قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی یکی ...

غلامحسن اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری هفته قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی یکی از نهادهایی است که نقش مؤثری را در برقراری امنیت اجتماعی ایفا می‌کند اما متاسفانه افکار عمومی در بحث امنیت تنها پلیس و دستگاه‌های امنیتی را می‌شناسند.

وی افزود: دستگاه قضایی چه در بحث پیشگیری از وقوع جرم و چه در فرآیند رسیدگی و برخورد با مجرمین اقدامات قابل توجهی داشته است.

اسماعیلی با اشاره به اجرای احکام از سوی سازمان زندان‌ها گفت: مجرمینی که در زندان‌ها به سر می‌برند بویژه مجرمین خطرناک و حتی قاچاقچیان مواد مخدر، قاتلین و متجاوزین، با کمک سازمان زندان‌ها از جامعه جدا شده‌اند تا مردم احساس ناامنی اجتماعی نکنند.

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: آرامش امروز جامعه مدیون تلاش دستگاه قضایی و نهادهای تابعه است.

وی افزود: من بارها گفته‌ام که زندان‌بان‌ها پاسدار امنیت داخلی کشور هستند و تقاضا دارم با جمع کردن مخلان امنیت اجتماعی در یک مکان و بازپروری آن‌ها آرامش را به کشور بازگردانند.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه امنیتی در جهت برقراری امنیت اجتماعی شهروندان اقدامات خوبی انجام می‌دهد اما متاسفانه دیده نمی‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها