امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17400
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 70
سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سؤال ...

سید عباس عراقچی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سؤال که با توجه به اظهارات روز چهارشنبه علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه، آیا رئیس جمهور منتخب اقدام به تشکیل تیم هسته‌ای برای مذاکره با گروه 1+5 کرده است؟ تصریح کرد: تیمی از سوی رئیس جمهور منتخب برای مذاکره با 1+5 تعیین نشده است.

وی به تعیین افراد و گروه‌هایی از سوی روحانی در زمینه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، امنیتی، سیاست خارجی و ... به منظور بررسی همه جانبه موضوعات و کمک به تسهیل و تسریع در انتقال وظایف به دولت جدید اشاره کرد و افزود: با این حال گروهی به عنوان تیم مذاکره کننده هسته‌ای تشکیل نشده، البته در آینده و در زمان مقتضی براساس تصمیمات رئیس جمهور منتخب علی القاعده این کار انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، علی‌اکبر صالحی وزیر امور خارجه چهارشنبه در نشست خبری مشترک با همراه خان ظریفی همتای تاجیک خود در پاسخ به سؤالی درباره مذاکرات آتی ایران و گروه 1+5 با بیان اینکه هنوز تصمیمی درباره زمان و مکان این نشست اتخاذ نشده، گفت: آقای روحانی گروهی را تعیین کرده که این گروه مسئله را در تمامی ابعاد بررسی می‌کند و دوستان وزارت خارجه نیز در این زمینه همکاری دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار