امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1741
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 253
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ حسینی رئیس پلیس فتا استان فارس اعلام کرد: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ حسینی رئیس پلیس فتا استان فارس اعلام کرد: در راستای انجام وظائف پلیس فتا و کاهش تخلفات و جرایم در فضای مجازی، کارشناسان سایتی را که از طریق استخدام اقدام به کلاهبرداری از هموطنان در سراسر کشور کرده بود، شناسایی و اقدامات لازم را آغاز کردند.

سرهنگ حسینی افزود: طی بررسی‌های انجام شده مشخص شد این شرکت که اقدام به استخدام 6000 نفر به عنوان نماینده در تمام استان‌ها جهت جمع آوری اطلاعات واحدهای صنفی و درج در نرم افزاری که قرار بود در آینده طراحی شود کرده بود و از هرکدام از متقاضیان استخدام و واحد صنفی مورد نظر مبلغی را دریافت کرده بود.

وی در ادامه گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده، مدیر شرکت در شیراز شناسایی و به این یگان احضار شد و به جهت جلوگیری از تضییع حقوق هموطنان، سایت شرکت مزبور مسدود و وجوه اخذ شده به شماره حساب متقاضیان استخدام مسترد شد.

رئیس پلیس فتا استان فارس به هموطنان به خصوص جوانان جویای کار هشدار داد: هوشیار باشید زیرا شیادان در همه حال منتظر فرصت و موقعیتی هستند تا از بی اطلاعی شما سوءاستفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری کنند و به تازگی با عنوان ایجاد شغل پردرآمد اقدام به این کار می‌کنند، لذا به هر آگهی استخدام که در سایت‌ها مشاهده می‌کنید اعتماد نکنید و به راحتی اطلاعات شناسنامه‌ای و وجه ابلاغی را در اختیارشان نگذارید.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها