امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17431
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 112
آیت‌الله ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرا رسیدن هفتم تیرماه ...

آیت‌الله ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به فرا رسیدن هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی و 72 تن از یارانش اظهار داشت: زمانی که دشمنان ما مایوس می‌شوند به کارهای غیر معقول که در طول تاریخ محکوم است روی می‌آورند و این دلیل بر ضعف دشمنان و نقطه قوت ماست.

آیت‌الله ممدوحی با تاکید بر اینکه خون مظلومان هدر نمی‌رود، به وقایع اخیر مصر و شهادت چند تن از شیعیان این کشور اشاره کرد و افزود: جریان اخیر مصر در تاریخ ماند و این باعث نابودی سلفی‌ها خواهد شد همانطور که خون مظلومان هفتم تیر منافقین را از بین برد و دیگر نامی از آنها باقی نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری،‌آیت‌الله بهشتی را دارای شخصیتی جهانی عنوان کرد که از منش علمی و سیاسی برخوردار بود و خاطرنشان کرد: او یک فیلسوف و آگاه به فلسفه اسلام و غرب بود و منافقین کوردل برای ضربه به انقلاب بهشتی‌ها و مطهری‌ها را از ما گرفتند.

وی یادآور شد: کسانی که به نام ایرانی آیت‌الله بهشتی و 72 از یارانش را به شهادت رساندند، جنایتکار تاریخ هستند و ایرانی محسوب نمی‌شوند؛ آنها وطن ندارند و وطن‌شان صرفا پول، شهوت و شکم است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها