امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17441
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، جمشید گریوانی عصر امروز در جمع شماری از مردم این شهر با اشاره به اینکه این حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، جمشید گریوانی عصر امروز در جمع شماری از مردم این شهر با اشاره به اینکه این حضور پیرو دعوت این معتمدان از جمله مدیر مسئول نشریه اترک بعد از ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد اظهار کرد: بی‌گمان حضور این عالم فرزانه در این خطه، مایه مباهات است.

وی با اشاره به اینکه این سفر برای نخستین بار به بجنورد انجام خواهد شد تصریح کرد: طی این سفر آیت‌الله موسوی بجنوردی هم حضور خواهند داشت.

منتخب مردم در چهاردوره شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار امیدواری کرد تا این سفر که به منظور دیدارهای مختلف انجام خواهد شد، برکات ارزشمندی را‌ برای استان به همراه داشته باشد.

وی همچنین به دیدارها معتمدان استان با رئیس جمهور منتخب، نماینده و مشاوران ایشان هم اشاره کرد و افزود: مهم‌ترین خواسته ما در این نشست‌ها توسعه استان در دولت یازدهم و تثبیت  استاندار جدید در دولت آینده به مدت چهار سال بود.

به گفته گریوانی صرفاً طی 9 سال پس از تأسیس خراسان شمالی، این استان 6 استاندار به خود دیده که این امر این استان را به رکورددار تغییر استانداران تبدیل کرده است.

منتخب مردم بجنورد در چهار دوره شورای اسلامی از این تغییرات مکرر به عنوان یک آسیب برای توسعه استان یاد کرد و گفت: امیدواریم براساس مذاکراتی که با رئیس جمهور منتخب و برخی از مسئولان ستاد ایشان در این زمینه انجام شده، خراسان شمالی به جایگاه واقعی خود برسد.

وی همچنین با تبریک حماسی سیاسی مردم در انتخابات 24 خرداد که با مشارکت بالا رقم خورد، یاد آور شد: این حضور حماسی مردم در واقع تحقق خواسته رهبر انقلاب اسلامی در نامگذاری امسال بوده و باعث شده تا برگ زرینی بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی افزوده شود.
انتهای پیام/63002/ش30/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها