امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17448
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۸
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه در پایان مراسم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه در پایان مراسم گرامیداشت شهدای هفت تیر  که در محل یادمان این شهدا در سرچشمه تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی که آیا دستگاه قضایی آماده همکاری با رئیس جمهور جدید است و نماینده‌ای در این باره تعیین کرده است یا نه، گفت: دستگاه قضایی به طور حتم با رئیس جمهور جدید همکاری خواهد داشت چرا که رسیدن به حماسه اقتصادی تنها در سایه همکاری سران قوا امکانپذیر است.

وی افزود: اراده همکاری با دولت در تمام همکاران ما در قوه قضاییه وجود دارد و همانگونه که حماسه سیاسی امکانپذیر شد، امیدوارم حماسه اقتصادی نیز در مسیر همکاری بین قوا شکل بگیرد.

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سؤال دیگری درباره شهادت چند شیعه به دست جریان وهابیت در کشور مصر گفت: جریان وهابیت و جریان‌های مشابه آن نتیجه تلاش نظام سلطه برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است.

رئیسی گفت: ایجاد جریان‌های مختلف فکری و تفرقه‌افکنی‌ها جزو راهبردهای نظام سلطه است و بسیاری از این فرقه‌ها دست‌ساخته انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها است.

وی افزود: البته تا زمانی که ما بتوانیم در مقابله با سلطه رسانه‌ای غرب به روشن کردن جریان وهابیت و تفرقه‌‌های نظام سلطه برسیم باید تلاش عظیمی را انجام داد.

معاون اول قوه قضاییه همچنین در پاسخ به سؤال دیگری درباره روشن شدن ماهیت نفاق در جریان انفجار حزب جمهوری اسلامی گفت: جریان 7 تیر باعث رسوایی نفاق و جریان نفاق در کشور شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار