امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17493
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شادا گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی به صورت سالانه از سوی کنفرانس توسعه و تجارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شادا گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی به صورت سالانه از سوی کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل متحد (آنکتاد) و به طور همزمان در 141 کشور منتشر می‌شود.

قرار است در نشست امسال علاوه بر رتبه بندی سرمایه گذاری خارجی در سطح جهان، وضعیت جذب سرمایه‌گذاری خارجی ایران طی سال گذشته و مقایسه آن با سالهای قبل نیز انجام شود.

همچنین رونمایی از 5 جلد کتاب فنی و تخصصی در حوزه های تامین مالی و سرمایه گذاری خارجی، رونمایی از بانک جامع و یکپارچه اطلاعاتی سرمایه گذاری مستقیم خارجی و رونمایی از پایگاه اینترنتی جدید سرمایه گذاری خارجی کشور از دیگر برنامه هایی است که در این نشست ارایه خواهد شد.

نشست یاد شده با حضور مقامات ارشد کشوری، وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران ارشد بخش های مختلف اقتصادی کشور و همچنین اصحاب رسانه های ملی و بین المللی ساعت 16 روز شنبه هشتم تیرماه  در محل سالن شهید مدرس وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار می شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها