امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17505
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سردار بهمن‌ امیری‌مقدم ظهر امروز در مراسم امحای مواد مخدر در مشهد اظهار داشت: در سه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سردار بهمن‌ امیری‌مقدم ظهر امروز در مراسم امحای مواد مخدر در مشهد اظهار داشت: در سه ماهه ابتدایی امسال تاکنون 4 تن و 100 کیلو مواد در سطح استان کشف و ضبط شده است.
وی تصریح کرد: 650 کیلو از این مواد با توجه به حضور مقتدرانه مرزبانی و سه تن و 588 کیلو از این مقدار را در سطح استان با برخورد و درگیری ضبط شده است.
امیری‌مقدم با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم از نیروی انتظامی، برخورد با خرده‌فروشان مواد است، گفت: در طرح امنیت ارتقای اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده در صدد انجام آن هستیم.

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی اظهار داشت: تاکنون یک هزار و 600 معتاد کارتن خواب را دستگیر شده‌اند و در مراکز مستقل برای آقایان و خانم‌ها در حال درمان هستند.

وی ادامه داد: دستگیری این معتاد تاثیر مثبتی بر کاهش سرقت‌ داشته است.

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی اظهار داشت: تجارت مواد مخدر یکی از پرسودترین تجارت‌های جهانی است و قاچاقچیان از این راه جوانان و امیدهای کشور را مورد هدف قرار می‌دهند.
انتهای پیام/70002/ش30/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها