امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1751
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 323
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پلیس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 113 بازار صبح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پلیس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 113 بازار صبح امروز اعلام کرد: ساعت 11 صبح 29 فروردین سال جاری وقوع یک فقره سرقت کالا در خیابان مولوی، خیابان معظم به ماموران معاونت تجسس کلانتری اعلام و ماموران بلافاصله در محل حاضر و اقدام به بررسی موضوع کردند و در خلال بررسی‌های پلیسی و تحقیق از مالباخته ماموران دریافتند چند سارق حرفه‌ایی مقادیر قابل توجه ایی پتو را از داخل انبار کالا در بازار سرقت کرده‌اند.

سرهنگ بهمنیاری ادامه داد: به دنبال این موضوع تحقیقات گسترده ماموران در این رابطه آغاز و در خلال تحقیقات مشخص شد سارقان پس از سرقت اموال آن را به یکی از باربری‌های شوش برده و پس از بارنامه قصد انتقال آن را به استان‌های غربی و جنوبی منتقل کرده و در آنجا در اختیار خریدار اموال مسروقه قرار دهند.

وی افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران اقدام به جستجوی بارها در بنگاه‌های باربری کرده که در نهایت مقادیری اموال مسروقه در یکی از باربری‌ها خیابان شوش بدست آمد در ادامه اموال فوق به صورت نامحسوس زیر نظر گرفته شد و مسئول بنگاه مربوطه نیز آموزش های لازم در جهت همکاری با مامورین داده شد.

بهمنیاری ادامه داد: ماموران نیز عملیات تعقیب و مراقبت پلیسی را به اجرا گذاشته شد و پس از اینکه چندین ساعت محل مورد نظر را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند یکی از از سارقین که جهت اخذ بارنامه به باربری مراجعه کرده بود به نام علی 25 ساله دستگیر و 150 تخته پتو و 80 تخته لحاف و 30 عدد رو تختی کشف شد.

به دنبال کشف اموال متهم بلافاصله به کلانتری منتقل و تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفت در خلال بازجویی های پلیسی متهم که چاره‌ای جزء اعتراف نداشت لب به سخن گشود و اظهار داشت: به اتفاق 2 تفر ضمن شکستن قفل درب انبار کالا در یکی از گاراژهای بازار تهران اجناس مغازه را سرقت و از طریق باربری قرار بود به یکی از شهرستان مرکزی کشور ارسال کنیم.

کلانتر 113 بازار گفت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای دستگیری سایر اعضای باند در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها