امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17513
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس عصر امروز در مراسم امحای مواد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس عصر امروز در مراسم امحای مواد مخدر کشف شده اظهار داشت: زمانی از یک کشور سخن گفته می‌شود علاوه بر امکانات و منابع مادی، نیروی انسانی خلاق است که برای آن سرزمین ارزش ایجاد می‌کند.

حسین صادق عابدین افزود: پس از انقلاب اسلامی نیروی جوان، مومن و متعهد به مدد اعتقاد به دین و پیروی از رهبری تاریخ این کشور را رقم زدند و در تمام عرصه‌ها از دفاع مقدس تا ایستادگی در بحث انرژی هسته‌ای پشتیبان اصلی نظام بودند.

وی ادامه داد: هر جا احساس نیاز شد جوانان پا به میدان گذاشتند و امروز نیز در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن سد اصلی ایستادگی همین جوانان هستند.

صادق عابدین اضافه کرد: کشف 30 تن مواد مخدر در سال گذشته نشان می‌دهد که دشمن برای تخریب نیروی جوان این استان سرمایه‌گذاری کرده است.

نماینده دولت در فارس از نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات، سپاه پاسداران و دستگاه قضایی در برخورد قاطع با مواد مخدر تقدیر کرد.

وی تصریح کرد: با وجود افزایش کشفیات همچنان امکان آلودگی وجود دارد و دستگاه‌های فرهنگی و به ویژه خانواده‌ها باید با عطوفت و رافت از جوانان محافظت کنند.

استاندار همچنین بیان کرد: برگزاری انتخابات در کمال امنیت و آرامش به مدد همکاری نیروی انتظامی فارس میسر شد.

80 درصد کشفیات با یاری مردم انجام شد

در ادامه فرمانده نیروی انتظامی فارس نیز در این مراسم گفت: 80 درصد کشفیات به یاری مردم و اطلاعات آنها میسر شد.

سردار سیروس سجادیان افزود: کشف 30 تن مواد مخدر در سال گذشته و هفت تن در سال جاری با پیگیری اطلاعات کوچک مردمی انجام شد و نیروی انتظامی همچنان در این زمینه از مردم انتظار همکاری دارد.

وی ادامه داد: سال گذشته 29 منزل و بیش از 60 مغازه که تبدیل به منقل‌خانه شده بود پلمب شد.
انتهای پیام/ 2448‌/ش30/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها