امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17514
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، مراسم امحاء یک تن مواد مخدر که امشب در ساحل بوشهر با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، مراسم امحاء یک تن مواد مخدر که امشب در ساحل بوشهر با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد استاندار بوشهر تاکید کرد: امروز این مواد مخدر که به آتش کشیده می‌شود کشف آن حاصل تلاش نیروی انتظامی با همکاری نیروهای امنیتی، سپاه پاسداران، بسیج، دریابانی و دستگاه قضایی بوده است.

فریدون حسنوند از تلاش شبانه‌روزی ‌کارکنان نیروی انتظامی که در مبارزه با سوداگران مرگ ازهیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند، افزود: امروز فرماندهی انتظامی استان بوشهر مسلط و با اشراف کامل در مبارزه با مواد مخدر است و تلاش آنان در این امر مهم ستودنی است.

وی تاکید کرد: در سال جاری این نیرو با همکاری سایر نیروهای امنیتی و انتظامی با برنامه ریزی‌های صورت گرفته هم کشفیات بیشتری خواهد داشت و هم شاهد کاهش مصرف این مواد افیونی در استان خواهیم بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هم گفت: هر ساله 26 ژوئن مطابق با پنجم تیرماه به عنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است که امروز هم زمان در 16 استان بیش از 100تن مواد مخدر غیر دارویی امحاء می‌شود.

حجت‌الله نوری تاکید کرد: در کشف این یک تن مواد مخدر 56 باند ‌متلاشی شد.
انتهای پیام/66006/ش20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها