امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17515
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 182
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بافت، عصر امروز 8 تن مواد مخدر در شهرستان بافت امحا شد. محمدعلی بهروز فرماندار بافت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بافت، عصر امروز 8 تن مواد مخدر در شهرستان بافت امحا شد.

محمدعلی بهروز فرماندار بافت در این مراسم اظهار داشت: ستاد مبارزه با مواد مخدر در شهرستان بافت اقدامات زیادی را در این زمینه انجام داده است.

وی افزود: مقابله با ترانزیت مواد مخدر که از شهرستان بافت به استان‌های غربی صورت می‌گیرد به تعبیر قاچاقچیان در اعترافاتشان شهرستان بافت گلوگاه مرگ شناخته شده و این هم مرهون زحمات اقدامات ارگان‌های مربوطه است. 

بهروز تصریح کرد: به تعبیر قاچاقچی‌ها عبور از شهرستان بافت برای جابه‌جای مواد مخدر کار دشواری است و این را باید ممنون برنامه‌ریزی‌های دقیق و کارشناسانه شورای تأمین شهرستان باشیم‌ و این موضوعات را کاهش ترانزیت مواد مخدر تأیید می‌کند.

وی عنوان کرد: با اقدامات شایسته‌ای که دستگاه قضایی شهرستان و حکم‌های قاطعی که داده می‌شود نه تنها قاچاقچیان بلکه خرده‌ فروشان هم آسایش ندارند و نمی‌توانند کار خودشان را انجام دهند که این برای ما افتخار است.

بهروز خاطرنشان کرد: ما برای پیشگیری این امر با آموزش و پرورش و ارگان‌های مربوط اقداماتی را انجام داده‌ایم‌ و امروز با افتخار بیان می‌کنیم در سطح استان و شاید در کل کشور، کمترین و پایین‌ترین سطح و میزان مصرف مواد مخدر در شهرستان بافت است.

وی اذعان داشت: میانگین مصرف مواد مخدر در شهرستان بافت نسبت به جمعیت دو درصد است که میانگین در سطح کشور 9 درصد است‌.

بهروز ابراز داشت: به دلیل اقدامات خوبی که در شهرستان بافت انجام شده است قاچاقچیان هم جرأت عبور از این شهر را ندارند.
انتهای پیام/80024/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها