امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17524
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 101
عباس فرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: پلیس به شدت با موتورسیکلت‌سوارانی که از کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند، برخورد ...

عباس فرمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: پلیس به شدت با موتورسیکلت‌سوارانی که از کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند، برخورد می‌کند.

وی با اشاره به عدم‌آگاهی برخی افراد از قوانین راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: همه مقررات و قوانینی که در آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی قید شده است، در مورد موتور سیکلت‌سواران نیز صادق است.

فرمانی به اهمیت استفاده از کمربند ایمنی، تاکید کرد و گفت: لازم است در این زمینه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی انجام شود.

رئیس پلیس راه آذربایجان غربی افزود: استفاده از کمربند ایمنی در ردیف‌های جلو و عقب خودرو تأثیر عمده‌ای در کاهش تلفات تصادفات جاده‌ای اعم از تصادفات شاخ به شاخ و واژگونی‌ها دارد.

وی اعلام کرد: 60 درصد از تلفات در تصادفات جاده‌ای آذربایجان غربی در اثر عدم استفاده از کمربند ایمنی توسط راننده و سرنشینان خودرو  رخ می‌دهد.

فرمانی به اهمیت رعایت نکات ایمنی در هنگام توقف خودرو در بزرگراه‌ها، تاکید کرد و اظهار داشت: توصیه می‌شود رانندگان در صورتی که ناچار به توقف در حاشیه بزرگراه‌ها شوند، وسیله نقلیه خود را از سطح سواره‌رو خارج و با قرار دادن علائم ایمنی مانند مثلث شبرنگ رانندگان دیگر را آگاه کنند.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی رانندگان پس از پیاده شدن از خودرو، هرگز به صورت ناگهانی وارد جاده نشوند.

فرمانی اضافه کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی با شماره تلفن 110 آماده ارائه خدمات به حادثه‌دیدگان احتمالی در جاده‌های آذربایجان غربی است.
انتهای پیام/61010/ی10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها