امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17525
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 95
علی جدیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح عملیاتی «مبارزه با سرقت توام با خشونت» در آذربایجان غربی، 32 ...

علی جدیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح عملیاتی «مبارزه با سرقت توام با خشونت» در آذربایجان غربی، 32 سارق حرفه‌ای دستگیر شدند.

وی با اعلام اینکه طرح عملیاتی مبارزه با سرقت‌های توام با خشونت به مدت دو روز در آذربایجان غربی به اجرا گذاشته شد، افزود: به دنبال اجرای این طرح 32 سارق حرفه‌ای دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

جدیدی با اشاره به اعترافات این متهم‌ها، تصریح کرد: متهم‌های دستگیر شده به چهار فقره زورگیری، دو فقره سرقت به عنف، دو فقره کیف‌قاپی، سرقت سه دستگاه خودرو و 12 دستگاه موتورسیکلت اعتراف کردند.

وی ادامه داد: سارقان دستگیر شده در قالب اجرای این طرح به هفت فقره سرقت اماکن خصوصی، یک مورد کش‌روزنی، شش فقره سرقت منزل، دو فقره سرقت مغازه، پنج مورد سرقت داخل خودرو، دو فقره سرقت احشام و 11 فقره سایر سرقت‌ها اعتراف کردند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با هدایت متهم‌های دستگیرشده، محل‌های سرقت و مال‌باختگان شناسایی شد، از سارقان دستگیر شده مقادیری اموال مسروقه شامل لوازم منزل، خودرو و قطعات خودرو کشف و تحویل مال‌باختگان شد.
انتهای پیام/61009/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها