امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17527
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، عزیز دولت‌خواه با تبیین و تقسیم گروه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، عزیز دولت‌خواه با تبیین و تقسیم گروه‌های مختلف ایثارگران دربین مخاطبین سازمان مشتمل بر مستمری‌بگیران، بیمه‌پردازان و شاغلین به تشکیل کانون ایثارگران برای پیگیری حقوقی امور این گروه به صورت تشکیلاتی به عنوان متولی اشاره کرد.

وی بر اصلاح و به روز کردن طرز تفکر حاکم در جامعه در مورد ایثارگران تاکید کرد و با اشاره به اینکه جایگاه این قشر را خودشان باید تثبیت کنند اظهارداشت: اگر با هم همراه شویم روز به روز به بالندگی این فکر و اندیشه افزوده می‌شود.

دولتخواه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بودجه 30 هزار و 600 میلیارد تومانی سازمان در سال 92، اظهارداشت: در بودجه پیشنهادی ما نمی‌توانیم از تعهدات مصرفی کسر کنیم.

رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی افزود: هم اکنون 70 درصد منابع سازمان صرف پرداخت مستمری، 22 درصد درمان، 5 درصد بیمه بیکاری و 3 درصد بخش پرسنلی و اداری و بیمه‌ای می‌شود.

رئیس هیئت مدیره سازمان در پایان این نشست صمیمانه، ضمن تشریح و توضیح برخی انتقادات و مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران در جمع خبرنگاران خبرگزاری‌های استان نیز به سئوالات آنان پاسخ داد.

تخصیص وام‌های کم‌بهره، حق بیمه‌های تکمیلی، سنوات دریافتی متفاوت در بخش‌های درمانی و بیمه‌ای، عدم وجود جایگاه در منظر اداری برای ایثارگران در برخی حوزه‌ها، عدم اجرای بعضی قوانین مصوب درمورد این قشر از جمله عمده‌ترین مباحث مطروحه در این نشست بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها