امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17530
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مهدی چمران رئیس شورای عالی استان‌ها در آغاز شصت و هشتمین اجلاس عمومی شورای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مهدی چمران رئیس شورای عالی استان‌ها در آغاز شصت و هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها که در سالن پیامبر اعظم (وزارت کشور) برگزار شد با اشاره به اینکه اعضای این شورا آماده همکاری با رئیس جمهور و دولت منتخب هستند اظهار داشت: امیدواریم در دولت جدید از ظرفیت و پتانسیل شوراها بیشتراستفاده شود.

وی تصریح کرد: شوراها در همه شهرها و روستاها حضور دارند و می‌توانند زبان گویای مردم با دولت باشند.

چمران ادامه داد: ما نیز این توقع را از دولت مردان داریم که توجه ویژه‌ای را به شهرها و روستاها داشته باشند و همکاری متقابلی با اعضای شورای عالی استان‌ها داشته باشند.

رئیس شورای عالی استان‌ها خاطرنشان کرد: امیدواریم این تعامل و همکاری متقابل در شهرداری‌ها، استان‌داری‌ها، فرمانداری‌ها وجود داشته باشد چرا که مطالبات شوراها مطالبات مردمی است ولی متاسفانه به خوبی اجرا نشده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم در دولت جدید این مطالبات اجرایی شود چرا که اجرایی شدن این مطالبات به نفع مردم خواهد بود و کارها با هزینه اندک‌تری اجرا خواهد شد.

به گزارش فارس در نطق پیش از جلسه امروز ۳ تن از نمایندگان مردم در شورای عالی استان‌ها (اصغرزاده نماینده مردم آذربایجان شرقی و حاج رسولی نماینده مردم  اصفهان، محمد حسین هرندوار نماینده کهگیلویه و بویراحمد) مطالبی را در خصوص برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا مطرح کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها