امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17531
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، روح‌الامین قاسمی افزود: در راستای مقابله جدی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، روح‌الامین قاسمی افزود: در راستای مقابله جدی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق شدند، بیش از 9 باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسائی و منهدم کنند.

وی تصریح کرد: در این ارتباط ماموران با شناسایی نقاط آلوده و جرم‌خیز در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در چندین مرحله عملیات پاک‌سازی با شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ و خرده‌فروشان مواد مخدر در مجموع بیش از 318 کیلو گرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه از شناسایی و دستگیری تعدادی زیادی متهم به تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت خبر داد و افزود: از متهمان 103 دستگاه خودرو به همراه 50 دستگاه موتور سیکلت که در حمل و نگهداری و فروش مواد مخدر ازآن استفاده می‌شد، کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی از توقیف 96 دستگاه تلفن همراه، دو قبضه سلاح شکاری و انهدام بیش از چهار کارگاه ساخت‌آلات استعمال مواد مخدر صنعتی شیشه خبر داد و افزود: بیش از 245 عدد انواع پایپ از متهمان کشف و ضبط شد.

قاسمی با اشاره به عواقب سو مصرف مواد مخدر به خانواده‌ها و جوانان هشدار داد: مراقب این ماده خطرناک و خانمان‌سوز باشند تا در دام آن گرفتار نشوند.

* کشف 10 دستگاه وسائط نقلیه سرقتی در مازندران

در خبر دیگر پایگاه اطلاع رسانی پلیس آمده است: ماموران فرماندهی انتظامی مازندران در چندین مرحله عملیات پلیسی موفق شدند بیش از هفت دستگاه موتور سیکلت و سه دستگاه خودروی سرقتی را کشف و ضبط کنند.

ماموران فرماندهی انتظامی استان مازندران در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های سطح شهرستان‌های استان و پلیس‌های تخصصی در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در چندین مرحله عملیات پلیسی موفق شدند، 23 فقره انواع سرقت را کشف و ضبط کنند.

در این ارتباط ماموران در بازرسی از پارکینگ‌ها و شناسایی تعدادی سارق خودرو موتور سیکلت موفق شدند، بیش از هفت دستگاه موتور سیکلت و سه دستگاه خودروی سرقتی را کشف و ضبط کنند.

در راستای مقابله با سوداگران مرگ ماموران موفق شدند، پنج متهم به مواد مخدر را که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند، شناسایی و دستگیر شده و از آنان مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط کنند.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

انتهای پیام/‌2296/ش/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها