امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17536
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 129
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 9:25 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 9:25 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 58 اتوبان کاشان به قم، 3 نفر کشته شدند.

وی افزود: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پژو پارس اعلام کردند.

سرهنگ سلبی در ادامه گفت: در ساعت 13:15 روز گذشته بر اثر برخورد یک‌دستگاه سواری پژو روآ و یک‌دستگاه وانت نیسان با 3 نفر عابر پیاده در بلوار آیت‌الله خویی در شهرستان خوی در استان آذربایجان غربی، 3 نفر جان خود را از دست دادند و 4 نفر دیگر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راهور علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری پژو روآ اعلام کردند.

وی در خصوص حادثه دیگری گفت: همچنین ساعت 18:30 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه وانت پیکان با یک‌دستگاه تریلی ماک در کیلومتر 5 جاده سقز به بوکان 2 نفر کشته شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده وانت پیکان اعلام کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار