امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17559
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 240
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "کنستانتین دالگوف" نماینده تام الاختیار وزارت امور خارجه روسیه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "کنستانتین دالگوف" نماینده تام الاختیار وزارت امور خارجه روسیه در مسائل حقوق بشر، دموکراسی و ارجحیت قانون اعلام کرد که تحریم احتمالی آمریکا علیه روسیه به دلیل اتهامات واهی مطرح شده علیه این کشور در خصوص کافی نبودن مبارزه علیه پدیده قاچاق انسان می‌تواند «آسیب جدی» به روابط دوجانبه وارد کند.

دالگوف امروز به خبرنگاران گفت: اظهارات خارج از حد و مرز قانونگذاران آمریکایی، نقض قوانین بین‌المللی است و اگر این قبیل موضع گیری‌ها همچنان ادامه یابد، هیچ نتیجه خوبی برای روابط دو کشور نداشته و به مناسبات دو طرف بشدت آسیب خواهد رساند.

وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود در مورد مبارزه با قاچاق انسان در سطح جهان، وضعیت روسیه، چین و ازبکستان را در پایین ترین سطح رده بندی قرار داده و در مورد امکان تحریم این کشورها هشدار داد.

در این گزارش در رابطه با وضعیت روسیه آمده است: دولت روسیه به اندازه کافی و موثر با مشکل قاچاق انسان مبارزه نمی‌کند و لازم است تا این کار، از جمله با تامین مالی سازمان‌های غیردولتی فعال در این زمینه و همچنین اقدامات قاطع‌تر نیروهای انتظامی، فعا‌ل‌تر شود.

بر اساس این گزارش، کشورهای روسیه، چین و ازبکستان ممکن است مورد تحریم قرار گرفته و دولت آمریکا از تامین مالی اقدامات مربوط به تبادلات فرهنگی و تحصیلی با آنها خودداری کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها