امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17560
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، در پی حمله عناصر گروهک تروریستی جبهه النصره به مناطق سکونت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، در پی حمله عناصر گروهک تروریستی جبهه النصره به مناطق سکونت دروزی‌های سوریه، هم کیشان این گروه در سرزمین اشغالی اعلام کردند که آماده حمایت از دروزی‌های سوریه هستند.

دروزی‌های اسرائیل که اغلب در الجلیل زندگی می‌کنند تا کنون به روش‌های مختلف اقدام به ارسال کمک‌های مالی به دروزی‌های سوریه کرده‌اند.

آنها تأکید کردند که در صورتی که حمله به مناطق دروزی نشین ادامه پیدا کند با همه روش‌های ممکن به یاری هم کیشان خود در سوریه خواهند شتافت.

آنها با اعلام آمادگی برای پذیرفتن آوارگان سوری تأکید کردند که گروهی از آنها در حال آمادگی برای اعزام به سوریه و حمایت از دروزی‌های این کشور در برابر حملات تروریست‌ها هستند.

دروز یک فرقه یکتا پرستی مذهبی است که سکونت گاه اصلی پیروان آن سوریه، لبنان، اسرائیل و اردن است. آنها از سده 11 میلادی از فرقه اسماعیلیه منشعب شده‌اند.

تروریست‌های جبهه النصره با حمله به اتباع اقلیت‌های مذهبی در سوریه به دنبال ایجاد جنگ مذهبی و پاکسازی نژادی در سوریه هستند.

پیشتر نیز تروریست‌های النصره یک روحانی و یک جوان مسیحی را به اتهام همکاری با ارتش سوریه گردن زدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها