امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 18
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17573
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت که بازگشت به مذاکرات سازش به منزله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت که بازگشت به مذاکرات سازش به منزله اعطای فرصت جدید به دشمن صهیونیستی برای غارت و مصادره اراضی و یهودی‌سازی قدس است.

وی اشاره کرد که محمود عباس تحت فشارهای دولت آمریکا که شریک تجاوزات اسرائیل علیه ملت فلسطین است، با ازسرگیری مذاکرات سازش موافقت کرده است.

حبیب اظهار داشت که بازگشت به مذاکرات سازش هیچ سودی ندارد جز اینکه حقوق ملت فلسطین را بیشتر تباه می‌سازد و مذاکرات نیز مردود است زیرا اعتراف پیشدستانه به مشروعیت رژیم صهیونیستی بر 80 درصد از سرزمین تاریخی فلسطین است در حالی که دشمن صهیونیستی با هر گونه به رسمیت شناختن حق ملت فلسطین در سرزمین خود مخالفت می‌کند.

وی افزود: ما به عباس می‌گوئیم که نتیجه این مذاکرات جدید نیز همانند مذاکرات سابق خواهد بود.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین از سال 2010 در پی اصرار این رژیم به تداوم شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری و قدس شرقی متوقف شد و این رژیم به منظور ازسرگیری مذاکرات سازش حاضر نیست به خواسته فلسطینیان و جامعه جهانی برای توقف شهرک‌سازی‌ها تن دهد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار