امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17573
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت که بازگشت به مذاکرات سازش به منزله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت که بازگشت به مذاکرات سازش به منزله اعطای فرصت جدید به دشمن صهیونیستی برای غارت و مصادره اراضی و یهودی‌سازی قدس است.

وی اشاره کرد که محمود عباس تحت فشارهای دولت آمریکا که شریک تجاوزات اسرائیل علیه ملت فلسطین است، با ازسرگیری مذاکرات سازش موافقت کرده است.

حبیب اظهار داشت که بازگشت به مذاکرات سازش هیچ سودی ندارد جز اینکه حقوق ملت فلسطین را بیشتر تباه می‌سازد و مذاکرات نیز مردود است زیرا اعتراف پیشدستانه به مشروعیت رژیم صهیونیستی بر 80 درصد از سرزمین تاریخی فلسطین است در حالی که دشمن صهیونیستی با هر گونه به رسمیت شناختن حق ملت فلسطین در سرزمین خود مخالفت می‌کند.

وی افزود: ما به عباس می‌گوئیم که نتیجه این مذاکرات جدید نیز همانند مذاکرات سابق خواهد بود.

مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین از سال 2010 در پی اصرار این رژیم به تداوم شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری و قدس شرقی متوقف شد و این رژیم به منظور ازسرگیری مذاکرات سازش حاضر نیست به خواسته فلسطینیان و جامعه جهانی برای توقف شهرک‌سازی‌ها تن دهد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها