امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17574
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان و نمایندگان 33 حزب لبنانی به منظور تبریک برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان و نمایندگان 33 حزب لبنانی به منظور تبریک برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران، در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت حضور یافته و با غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان ملاقات کردند.

در این ملاقات ابتدا «محمود قماطی» مسئول هماهنگی لقاء احزاب اظهار داشت:  انتخابات اخیر ایران نمونه بسیار خوبی از وجود نظام دموکراتیک در منطقه و جهان را ارائه کرد و مسلما جمهوری اسلامی ایران از جمله اولین و بزرگترین نظام‌های مردم‌سالار و دموکراتیک در جهان به شمار می‌رود.

وی با تقدیر از کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به مقاومت و موضع ثابت در قبال فلسطین و قدس شریف گفت: رژیم صهیونیستی و همراهان آن می‌دانند ایران کشوری نیست که بتوانند ضربه‌ای به آن وارد کنند. وی همراهی استراتژیک ایران با سوریه را ستود و افزود: ایران نقش بسیار مهمی در منطقه ایفاء می‌کند.

غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان ضمن تشریح روند برگزاری انتخابات اخیر ریاست جمهوری اظهار داشت: علی‌رغم تبلیغات منفی و گسترده بنگاه‌های تبلیغاتی غرب پیش از انتخابات، آنان در مقابل اراده ملت ایران و نظام مردم سالار دینی ایران مجبور به کرنش شدند و خلق این حماسه بزرگ سیاسی توسط ملت ایران را تبریک گفتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها