امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17578
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از دفتر حقوق بشر اسلامی شمال‌غرب، روشن احمدلی با اشاره به وحدت و همدلی ملت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از دفتر حقوق بشر اسلامی شمال‌غرب، روشن احمدلی با اشاره به وحدت و همدلی ملت ایران در طول تاریخ برای مبارزه با دشمنان خود اظهار کرد: امید است مسلمانان جمهوری آذربایجان نیز همچون مردم ایران مبارزه را جدی گرفته و پیروزی را نصیب خود کنند.

وی هدف استکبار جهانی از ایجاد مناقشاتی چون مناقشه قره باغ را ضربه زدن به اسلام دانسته و افزود: دشمن سرمایه گذاری کلانی روی این موضوعات انجام می دهد تا مسلمانان نتوانند فرهنگ غنی خود را در سطح جهان گسترش دهند.

روشن احمدلی توجه ایران به موضوع قره باغ و سفر هیئت مسئولین تشکیلات قره باغ به تبریز را موجب شادی دوستان ایران و آذربایجان و خشم دشمنان دانست.

وی بستر ساز جنایات قره‌باغ را آمریکا و اسرائیل دانسته و گفت: آمریکا و اسرائیل سعی می کنند ظلم و ستم را در دنیا غالب کرده، به منافع شوم خود دست یابند.

رئیس جنبش مقاومت اسلامی قره‌باغ وحدت را نیاز اصلی برای آزادسازی قره باغ خوانده و بیان داشت: امروز مسلمانان در دنیا مسئولیت بزرگی دارند.

وی همچنین خواستار افزایش ارتباط دو کشور مسلمان ایران و جمهوری آذربایجان شده است، افزود: کسانی که قصد ایجاد اختلاف بین ایران و آذربایجان را دارند، هرگز به اهداف خود نخواهند رسید. 
انتهای پیام/60002/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها