امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
۱۰:۲۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17599
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افراد مسلح یک قبضه خمپاره به سمت منطقه «الشیخ محی الدین» از توابع منطقه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، افراد مسلح یک قبضه خمپاره به سمت منطقه «الشیخ محی الدین» از توابع منطقه مسکونی «رکن الدین» شلیک کردند که به یک منزل مسکونی خالی از سکنه اصابت کرد و تنها خسارات مادی از خود برجای گذاشت.

از سوی دیگر و از ریف ادلب در شمال غربی سوریه گزارش شده که یگان توپخانه ارتش سوریه مراکز تجمع افراد مسلح در روستاها و مناطق «الجانودیه»، «مزرعة حاج حمود»، «القنیه»، شرق منطقه «الإسکان»، «معرتمصرین» و نزدیکی منطقه «الإنشاءات»، «تل طوقان» و «معرة النعمان» را هدف قرار داده و منهدم کردند و شماری از افراد مسلح را به قتل رساندند.

همچنین یگان مهندسی ارتش سوریه نیز 4 بمب کار گذاشته شده در مسیر «المسطومه – اریحا» را به وزن 25 تا 100 کیلوگرم خنثی کردند و نیروهای ارتش سوریه نیز همه عناصر یک گروه مسلح را به قتل رساندند که در صدد نصب یک توپ در نزدیکی بوستان‌های روستای «الرامی» بودند تا به این طریق امکان هدف قرار دادن دو شهر «نحله» و «اللوزه» در ریف اریحا را داشته باشند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار