امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1760
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 206
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به فرودگاه اهواز و در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به فرودگاه اهواز و در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز چهارمین دور از سفرهای استانی هیئت دولت به استان خوزستان گفت: خوزستان برای ملت ما شناخته شده است،خوزستان دیار مردمان استعمارستیز، استقلال‌طلب است که در طی قرون و اعصار برای استقرار ارزش‌های الهی و موجودیت ایران جان خود را فدا کرده اند.

رئیس‌جمهور ادامه داد: امروز هم مردم خوزستان موجب فخر ملت ایران و جامعه انسانی هستند، دولت هم برآمده از مردم است و تمام وجود خود را برای تعالی، پیشرفت و آبادانی امور صرف می‌کند.

احمدی‌نژاد با اشاره به سفرهای گذشته استانی هیئت دولت و همچنین سفر معاونان و وزرا به این استان در دور سوم سفرهای استانی گفت: در این سفر مجموع کارهای گذشته هیئت دولت مرور می‌شود.

وی ابراز ارادت دولت به  مردم و سفر به چند شهرستان جدید که به تازگی تشکیل شده است را از اهداف این سفر برشمرد و اضافه کرد: شرکت در دو کارگروه کشاورزی و معدن و همچنین حضور در جمع جوانان عزیز از جمله برنامه‌های دیگر ما در این استان است.

رئیس‌جمهور ادامه داد: افتتاح چند پروژه نیز در این استان در دستور کار است، البته تعداد پروژه‌های آماده  بسیار زیاد است اما امکان اینکه به تمام آنها سرکشی شود فراهم نیست و از اینجا از تمام تلاشگران این پروژه‌ها تشکر می کنم.

احمدی‌نژاد در ادامه با اشاره به تشکیل جلسه هیئت دولت در پایان این سفر گفت: در جلسه استانی هیئت دولت بر کارهای گذشته و خدمات دولت در این استان مرور خواهد شد تا اگر موانعی بر سر راه پیشرفت آنها وجود دارد برطرف شود و همچنین توجه به مواردی که در سفرهای قبلی مغفول واقع شده از دیگر اهداف این جلسه استانی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها