امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17604
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 73
«محمد المنصور» استاد دانشگاه  یمن و سخنگوی حزب الحق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یمن تصریح کرد: ملت ایران ...

«محمد المنصور» استاد دانشگاه  یمن و سخنگوی حزب الحق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در یمن تصریح کرد: ملت ایران پیروزی شماره یک انتخابات ریاست جمهوری این کشور بود و کسانی را  که به شکست این انتخابات چشم امید دوخته بودند، ناکام گذاشت.

ایرانی ها فرصت لکه دار کردن انتخابات را سلب کردند

سخنگوی حزب الحق اظهار داشت: همچنین مردم ایران فرصت هرگونه رخدادی که منجر به لکه دار شدن این انتخابات شود، سلب کرد  و به این ترتیب انتخابات مزبور با استقبال گسترده و فراتر از تصور به طور موفقیت آمیز برگزار شد.

وی در ادامه افزود: نتایج مثبت این انتخابات مثبت بوده و نشان داد که ملت ایران، مردمی فهیم و برخوردار از فرهنگ سیاسی هستند.

المنصور گفت: انتخابات ایران تجربه پیشرفته و گسترده اسلامی را به تصویر کشید و نشان داد که دموکراسی در ایران به ثمر نشسته و پاسخگوی خواسته های مردم ایران و نگاه آنان به آینده بهتر است که به خواست خدا برای آنان تحقق خواهد یافت.

کشورهای عربی از نظر دموکراسی در آغاز راه هستند

وی افزود: ما در کشورهای عربی هنوز در آغاز راه بوده و از این نظر شباهتی بین کشورهای عربی و تجربه موفق ، شکوفا و پیشرفته ایران وجود ندارد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها