امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17609
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، وزارت اسرا و آزادگان فلسطینی در رام‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، وزارت اسرا و آزادگان فلسطینی در رام‌الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش اسرائیل در روستای المزرعه واقع در شمال غرب رام‌الله، 8 فلسطینی را بازداشت کرد.

بر اساس این گزارش بیش از 100 نظامی اسرائیل به این روستا حمله کردند و همچنین در مناطق دیگر نیز 12 فلسطینی را بازداشت کردند.

یک منبع امنیتی فلسطین گفت که ارتش اسرائیل پس از حمله به شهرک بیت امر در شمال الخلیل، 5 فلسطینی را بازداشت کرد و این در حالی بود که در درگیری با اهالی این شهرک، 3 نوجوان زخمی شدند.

وی افزود که این بازداشت‌شدگان عبارتند از جهاد أبو هاشم (22 ساله)، محمد علی عوض (20 ساله)، بسام الخلیل (48 ساله) و دو برادر به نام‌های علی (19 ساله) ورمزی بسام اخلیل (18 ساله).

در شهر نابلس نیز ارتش رژیم صهیونیستی طی یک عملیات نظامی علیه تعدادی از فعالان سابق گردان‌های الاقصی در منطقه کوهستانی شمالی شهر نابلس چند نفر اعم از سامر عیران (33 ساله) وعلام القرم (35 ساله) دبیر کل جنبش فتح در منطقه کوهستانی شمالی و غسان عبد الحق (20 ساله) را بازداشت کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به منطقه بیکر و خیابان عصیره و مرکز نابلس و نیز منطقه المقبره شرقی یورش برده و تعدادی از فلسطینیان از جمله ماهر قریب و نصر الخراز را ربود.

یک منبع فلسطینی نیز گفت که ارتش اسرائیل دو جوان به نام‌های عمار صوافطه و ادهم دراغمه را پس از یورش به منزل آنها در شهرک طوباس بازداشت کرد.

در شهر جنین نیز ده‌ها فلسطینی در نتیجه شلیک گاز اشک‌آور از سوی نظامیان صهیونیست، دچار خفگی شدند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها