امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17626
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۱
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که حکم دادگاه فرانسه در مورد بطلان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که حکم دادگاه فرانسه در مورد بطلان ادعاهای دشمن صهیونیستی در رابطه با شهادت محمد الدره کودک فلسطینی و گمانه زنی‌های سران این رژیم مبنی بر دروغ و ساختگی بودن فیلم شهادت وی، اقدام نیک و پسندیده‌ای در راستای حمایت از مساله فلسطین خواهد بود.

وی تصریح کرد که هدف دشمن صهیونیستی از تکذیب فیلم منتشر شده در خبرگزاری «فرانس 24» در رابطه با شهادت محمد دره و ادعای ساختگی بودن آن، سرپوش نهادن بر جنایت های همیشگی خود علیه ملت فلسطین است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، حبیب از طرف های بین المللی و حقوقی خواست سران رژیم صهیونیستی را به خاطر ارتکاب جنایت‌های وحشیانه علیه ملت فلسطین به دادگاه های بین المللی تحویل دهند. وی همچنین از سازمان ها و طرف هایی که از دشمن صهیونیستی جانبداری می کنند، درخواست کرد به سیاست های خود در این زمینه پایان دهند.

دادگاه فرانسه دیروز چهارشنبه با صدور حکمی ادعاهای سازمان ها و جریان های راست گرای صهیونیستی در رابطه با ساختگی بودن فیلمی که بیانگر شهادت محمد دره، کودک فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی است را رد کرد. این سازمان ها حتی مبلغ 7000 یورو به این تلویزیون فرانسه پیشنهاد داده بودند که حکم به باطل و دروغ بودن این فیلم بدهد.

از سوی دیگر «فوزی برهوم» سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که حکم دادگاه فرانسه به بطلان ادعاهای احزاب راست گرای رژیم صهیونیستی در رابطه با فیلم شهادت محمد دره، کودک فلسطینی در 11 سال پیش، پرده از سیاست های این رژیم برای سرپوش نهادن بر واقعیت ها و تحریف حقایق بر می‌دارد.

وی خواستار طرح تمامی مسائل و پرونده های مرتبط با جنایت‌های دشمن صهیونیستی در دادگاه های ملی و بین المللی و تلاش برای احقاق حقوق ملت فلسطین و محاکمه سران جنایتکار رژیم صهیونیستی شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها