امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17627
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 185
«شاهین صمدپور» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: بعد از اینکه نیروهای امنیتی دست به دست هم دادند و  بنگاه‌های هرمی را ریشه کن کردند، ...

«شاهین صمدپور» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: بعد از اینکه نیروهای امنیتی دست به دست هم دادند و  بنگاه‌های هرمی را ریشه کن کردند، چیز جدیدی به اسم بنگاه‌های شرط بندی راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: این بنگاه‌ها در خارج از کشور هستند و با عملکرد خود روزانه 600 هزار دلار را از کشور خارج می‌کنند. این بنگاه‌های غیرمجاز بیشتر اینترنتی هستند و معمولا مقر و مرکز هدایتشان انگلیس است.

صمدپور اظهار داشت: متاسفانه آنها موسسات معروفی هستند و حتی به جز لیگ برتر، لیگ دسته یک را هم رصد می‌کنند و به صورت آن لاین در سایت‌هایشان برای مسابقات داخل کشور ما شرط‌بندی راه می‌اندازند. حتی ما وقتی دنبال این سوژه رفتیم، متوجه شدیم که در برخی استان‌های شمالی برگه‌هایی به اسم توتو در سطح شهر پخش می‌کنند که آن هم شرط‌بندی است و البته این برگه‌ها طبق فرمول‌هایی طراحی شده که بیشتر مردم بازنده باشند.

وی با بیان اینکه برنامه شوک در دو قسمت به سراغ این موضوع رفته؛ اظهار داشت: این بنگاه‌ها متاسفانه هم ارز و دلار خارج می‌کنند و هم به دلیل اعتیاد آور بودنشان شرایطی را پیش می‌آورند که یکسری افراد خانه و زندگی خود را از دست داده‌اند. ما می‌خواستیم از طریق این برنامه،هشداری به خانواده‌ها و مخصوصا جوانان باشد. متاسفانه این سایت‌ها بسیار جذاب طراحی شده‌اند و جوانان را به راحتی جذب می‌کنند.

به گزارش فارس، اولین قسمت از پرونده شوک با موضوع بنگاه‌های غیرمجاز شرط‌بندی روز شنبه 8 تیرماه ساعت 23 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«شوک» یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های مستند سیما به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی وکارگردانی بهراد صاحب قرانی است.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها