امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1764
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه در مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) پارلمان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه در مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در سخنانی به عنوان اولین مخالف کلیات لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه‌ها و سایر تاسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: در این لایحه به حقوق مردم کم توجهی شده است.

وی افزود: رعایت کامل حقوق مردم وظیفه همه مسئولان در هر سمت و جایگاهی است، بهتر است به جای اینکه مردم را تحت اجبار قرار دهند، در این لایحه بر جلوگیری از انجام اقدامات در قلع و قمع ورزشگاه‌ها تاکید کنند. چرا که کاربری‌های ورزشی، کاربری‌های زمین‌بر و وسیعی هستند.

در ادامه علیرضا خسروی نماینده سمنان نیز درسخنانی به عنوان دومین مخالف لایحه مذکور، گفت: ماده 3 لایحه در قانون سال 58، آمده است که در آن هم به دولت اجازه داده شده تا ملک مورد نیاز را با بهای عادلانه از مردم خریداری کند اما در مورد بهای عادلانه، آن قانون سکوت کرده است که لازم است بدانیم این سکوت در لایحه ارائه شده امروز هم ادامه دارد.

مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود نیز در سخنانی به عنوان سومین و آخرین مخالف کلیات لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه‌ها و سایر تاسیسات و اماکن ورزشی تابعه وزارت ورزش و جوانان، تصریح کرد: اینجا قوه مقننه است مگر می‌شود قانون‌های موازی و مشابه در مجلس تصویب کنیم و خودمان هم متوجه نباشیم که عین همین موضوع، قانون موجود است.

وی افزود: در سال 65 این اجازه را به دولت در قانون داده‌ایم که اگر دولت در اینگونه موارد محکوم شد، قوه قضائیه تا 18 ماه نمی‌تواند برایش حکم خلع قلع و قمع صادر کند یعنی برای دولت 18 ماه فرصت قانونی در آن قانون در برگرفته شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار