امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17645
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انیس بازمی کارگردان نسخه اصلی با اعلام خبر تولید قسمت دوم آن می‌گوید کلید فیلم‌برداری فیلم تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انیس بازمی کارگردان نسخه اصلی با اعلام خبر تولید قسمت دوم آن می‌گوید کلید فیلم‌برداری فیلم تا دو هفته دیگر زده می‌شود.

تا به حال حضور بازیگرانی مثل آنیل کاپور، بیپاشا باسو، لارا دوتا، سلینا جیتلی،ایشا دیول و فردین خان در«ورود ممنوع 2»قطعی شده است.

این بازیگران در قسمت اول فیلم هم حضور داشتند و در نقش سه زوج مختلف ایفای نقش کردند. قرار است دو بازیگر مطرح جوان سینمای هند هم به جمع بازیگران دومین قسمت فیلم بپیوندند.

انیس بازمی که این کمدی ماجراجویانه خانوادگی را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند، خط اصلی قصه آن را برای رسانه‌های گروهی فاش نکرده است.

قصه قسمت اول فیلم درباره زندگی سه زوج مختلف در سن‌های متفاوت و اختلافات و ماجراهایی بود که در طول زندگی روزمره برایشان به وجود می‌آید.

به نوشته سایت سینمایی ایندیا اف ام ،تمام بازیگران فیلم در قسمت دوم دوباره در همان نقش‌هایی بازی خواهند کرد که در قسمت اول آن داشتند.

قسمت اول«ورود ممنوع» در سال 2005 تولید شد و در زمان اکران عمومی، با فروش بسیار بالای خود تبدیل به یکی از موفق‌ترین محصولات صنعت سینمای بالیوود شد.

سازندگان قسمت دوم از هم اکنون نسبت به موفقیت بالای مالی آن در جدول گیشه نمایش سینماهای هند اطمینان کامل دارند. ظاهرا به همین دلیل است که سلمان خان در کنار بازی در نقش اصلی در تولید آن سرمایه‌گذاری هم می‌کند.

«ورود ممنوع 2»قرار است برای نمایش عمومی در ایام فصل تابستان سال آینده میلادی آماده شود.

سلمان خان سال گذشته میلادی دو فیلم بسیار پر فروش«یک ببری بود» و «دابانگ 2»را روی پرده سینماهای هند داشت. در عین حال، وی به عنوان بایگر مهمان در «پسرسردار» هم بازی کرد.

از این بازیگر در سال جدید میلادی فیلم تازه ای به روی پرده سینماها نخواهد رفت.او فقط در فیلم «عشق در پاریس»به عنوان بازیگر مهمان ظاهرشد.

تهیه‌کنندگان «ورود ممنوع 2» از چند سال قبل به دنبال تولید قسمت دوم آن بودند. ولی آن ها فیلم‌نامه جذابی که بتوان بر مبنای آن کلید فیلم‌برداری این فیلم را زد، پیدا نکرده بودند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها