امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17649
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 121
حسین چمن‎پرداز در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: انجمن فیلارمونیک اصفهان در ادامه برنامه‎های خود در راستای آشنایی مخاطبان با موسیقی ...

حسین چمن‎پرداز در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: انجمن فیلارمونیک اصفهان در ادامه برنامه‎های خود در راستای آشنایی مخاطبان با موسیقی دنیا و تقویت هنر شنیداری مخاطبان کاربردی شدن هنر موسیقی جهانی جمعه در ادامه برنامه‎های گذشته خود این هفته تفسیر سمفونی عاشقانه و عجیب « فانتستیک» اثر هنری برلیوز را برگزار می‎کند.

وی افزود: برلیوز که برترین آهنگساز فرانسه در قرن 19 است و آثاری بسیار غنی در عرصه موسیقی داشته که به آنها کمتر توجه شده است و یکی از بزرگ‎ترین الگوهای عصر رمانتیک در عرصه موسیقی است که در بسیاری از جهات هم‎تراز با بتهون است.

مدیر فیلارمونیک اصفهان تاکید کرد: وی خدمات بزرگی در عرصه موسیقی مانند ارکستراسیون تا ایده‎های نو رهبری ارکستر  داشته است و ملودی و رهبری ارکستر مدیون خدمات وی است.

وی ادامه داد: در برنامه خود با تفسیر مهم‎ترین اثر هنری وی سمفونی عاشقانه و عجیب « فانتاستیک» به معرفی نبوغ و شخصیت این آهنگساز برجسته می‎پردازیم.

چمن‎پرداز تاکید کرد: در برنامه‎های خود لوح فشرده‎ای از آثار موسیقیدانان مربوطه به همراه بروشوری با  شرح مختصر از اثر مورد تفسیر به مخاطبان در قالب هدیه عرضه می‎شود.

به گزارش فارس تفسیر سمفونی عاشقانه «فانتاستیک» از هنری برلیوز از ساعت 16 تا 18:30 دقیقه جمعه این هفته در سالن حوزه هنری واقع در خیابان آمادگاه برگزار می‎شود.
انتهای پیام/63008/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها