امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17650
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، زمان به سرعت در حال سپری شدن است و زمان برگزاری بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، زمان به سرعت در حال سپری شدن است و زمان برگزاری بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان نزدیک است، اما گویی هنرمندان عرصه فیلم در اصفهان تصمیمی برای شرکت در این جشنواره ندارند، با وجود قول‎های مساعدی که مسئولان این جشنواره در دوره گذشته برای حضور هنرمندان و فیلم‎های تولید شده در اصفهان داده‎اند، اما به جز فیلم لوک خوش شانس به کارگردانی مجید کاشی فروشان فیلم دیگری برای شرکت در این جشنواره اعلام آمادگی نکرده و یا ساخته نشده است.

بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در حالی به زمان برگزاری آن در مهر ماه نزدیک می‎شود که هنوز فراخوان شرکت در آن اعلام نشده است.

در روزهای گذشته نیز زمزمه‎هایی از واگذاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان به علت بدهی شهرداری اصفهان به بنیاد فارابی شنیده می‎شد، که این امر صحت ندارد اما بهتر است مسئولان برای نقد کردن بدهی‎های خود از شهرداری اصفهان دست از تهدید کردن بردارند، زیرا جشنواره فیلم کودک و نوجوان از ابتدا به نام اصفهان ساخته شده است و آوارگی آن در سال‎های گذشته به شهرهای مختلف نیز اشتباه محض بوده که بسیاری از هنرمندان بر آن صحه می‎گذارند.

وجود نام اصفهان در کنار نام جشنواره فیلم کودک و نوجوان یک امتیاز برای کشور و حتی این جشنواره در بعد بین‎المللی است، رقم خوردن نام جشنواره به نام اصفهان  یک سود مشترک است که شامل حال همه می‎شود مطرح شدن جشنواره فیلم کودک و نوجوان در دنیا مدیون نام اصفهان است و جدا کردن این دو از یکدیگر اشتباه محضی است که از سوی برخی مسئولان بر آن اعمال می‎شود.

حضور جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان یک توفیق اجباری نیست بلکه یک امتیاز ویژه برای کشور در بعد بین‎المللی است.
انتهای پیام/63019/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها