امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17652
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرس تی وی در خبری اعلام کرد: شرکت ارایه دهنده خدمات ماهواره اینتل ست که مقر آن در کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرس تی وی در خبری اعلام کرد: شرکت ارایه دهنده خدمات ماهواره اینتل ست که مقر آن در کشور لوکزامبورگ قرار دارد با ارسال نامه‌ای برای دفتر خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: که تحریم‌های غیر قانونی دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران دلیل اصلی توقف پخش برنامه شبکه‌های ایرانی از این ماهواره بوده است.
مسئولین اینتل ست در ادامه این خبر افزوده اند: که پخش برنامه شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی، شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی از تاریخ 1 ژوئیه (10 تیر) متوقف خواهند شد.
مسئولان "اینتل ست" در نامه خود اظهار داشته اند که بایستی "مطیع" تحریم‌های اعمال شده علیه ایران باشند اما "مایکل مان" سخنگوی کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این باره در مصاحبه با شبکه خبری پرس تی وی خاطر نشان ساخته که تحریم‌های وضع شده علیه کشورمان بخش رسانه‌ای را شامل نمی‌شوند.
پرس تی وی و چندین شبکه دیگری متعلق به کشورمان که در انتشار اخبار واقعی و روشن نمودن افکار عمومی بین المللی رسالت مهمی را برعهده داشته‌اند از ژانویه سال گذشته میلادی تحت فشار شدید دولت‌های اروپایی قرار گرفته اند. این دولت‌ها در اقدامات خصمانه خود از شرکت‌های ارایه دهنده خدمات ماهواره‌ای خواسته‌اند تا پخش برنامه شبکه‌های ایرانی را متوقف نمایند.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها