امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17673
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «رانجانا» سومین ساخته سینمایی آناند رای در هفته اول نمایش عمومی خود در هند، 26 کرور فروش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «رانجانا» سومین ساخته سینمایی آناند رای در هفته اول نمایش عمومی خود در هند، 26 کرور فروش کرد.

قصه این درام رومانتیک اجتماعی- با یک پس زمینه سیاسی غنی - درباره پسر جوانی از یک شهر کوچک است که باید برای موفقیت خانوادگی و اجتماعی، سد طبقاتی خود را بشکند و ترقی کند.
 


 

دانوش بازیگر مطرح سینمای جنوب هند، با این فیلم در اولین کار بالیوودی خود -که به زبان هندی ساخته شده- بازی کرده است. سونم کاپور دختر آنیل کاپور بازیگر مطرح قدیمی هند هم نقش مقابل دانوش را در «رانجانا» بازی می‌کند.

منتقدان سینمایی هند هم به شدت فیلم را پسندیده‌اند. با آن که «رانجانا» محصول صنعت سینمای بالیوود است، ولی هیچ شباهتی به محصولات رنگارنگ و پرز زرق و برق بالیوودی ندارد.

موفقیت فیلم حکایت از آن می‌کند که تماشاگران هندی این روزها در جست و جوی حرف‌ها و نگاه تازه هستند و مایل نیستند همیشه به تماشای فیلم‌های تکراری و کلیشه‌ای بنشینند که ستارگان درجه یک بالیوودی در آن‌ها بازی دارند.

«رانجانا» با هزینه‌ای 35 کروری تهیه شد و تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند می‌توان از آن به عنوان یک فیلم پر فروش و سود آور اسم برد.

قرار بود نقش اصلی فیلم را شاهد کاپور بازی کند. اما آناتد رای به تهیه‌کنندگان «رانجاتا» گفت هنگام نگارش فیلم‌نامه آن را با احتمال حضور دانوش در نقش اصلی نوشته است و این بازیگر را در ذهن خود داشته است.
 


 

آناتد رای از فیلم سازان جوان و خوش فکر سینمای هند است که سال 2007 اولین فیلم خود «بیگانه‌ها» را ساخت. سومین فیلم او «تانو با مانو عروسی می‌کند» در سال 2011 تبدیل به یکی از فیلم‌های پرفروش شد.

«جنگ جهانی زد» با بازی براد پیت در اولین هفته اکران عمومی در هند، حدود 10 کرور فروش کرد و در ردیف دوم جدول گیشه نمایش نشست. این فیلم در 570 سالن سینمای هند اکران عمومی شد.

به گزارش سایت اینترنتی ایندیا اف ام، درام مستقل «فوکوری» با فروشی 7.5 کروری ردیف سوم جدول را از آن خود کرد و فروش دو هفته‌ای خود را به 26 کرور رساند.

«این جوانی دیوانگی است» رانبیر کاپور هم با فروش 6 کروری خود،مقام چهارم جدول گیشه نمایش را به خود اختصاص داد. فروش کلی فیلم پس از 4 هفته به 183 کرور رسیده است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار