امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17685
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، سید مهدی موسوی‌نژاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه به نقل از روابط عمومی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، سید مهدی موسوی‌نژاد در تذکری به وزیر نفت اظهار داشت: نیروهای بومی استان بوشهر در آزمون استخدام شرکت ملی گاز با نمره بالا قبول شدند اما وزارت نفت 90 درصد آنها را در مصاحبه رد کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: رد نیروهای بومی که با اتوبوس مسیر بیش از هزار کیلومتری را برای مصاحبه تا تهران طی می‌کنند، در استخدام شرکت نفت حق‌کشی و پایمال کردن حقوق نیروهای بومی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور تصریح کرد: این چه مصاحبه‌ای است که فرزندان استان بوشهر باتمام قوا درآن شرکت کرده و با نمرات بالا قبول می‌شوند ولی در مصاحبه رد می‌شوند.

وی اضافه کرد: مردم مناطق نفت خیز که از آلودگی این مناطق استنشاق می‌کنند و بیماری‌های ریوی شامل حال آنها می‌شود و مشکلات جسمی پیدا می‌کنند چرا باید از حقوق خود بی بهره باشند.

موسوی‌نژاد همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ثمرات کشاورزی و نخیلات دشتستان بدلیل آفت در حال ریزش است و مردمی که از محل کشاورزی ارتزاق می‌کنند با مشکل مواجه شده‌اند از این رو لازم است وزارت جهاد کشاورزی برای مقابله سریع با آفت نخلیات وارد عمل شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به وزارت اقتصاد و امور دارایی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز بیان کرد: به چه دلیل تاکنون ساماندهی در حوزه مدیریت کارخانه سیمان دشتستان انجام نشده در حالیکه در این کارخانه باتمام قدرت به نیروهای کارگر بومی ظلم می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در ادامه از فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر سردار عباس زاده و پرسنل زحمتکش آن در راستای ایجاد امنیت در شهرستان دشتستان و استان بوشهر تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/2452/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها