امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17693
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای هجرت 3 استان سمنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای هجرت 3 استان سمنان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان و با حضور استاندار، فرماندار، فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)، معاونان استاندار و مدیران دستگاه‏های اجرایی استان سمنان برگزار شد، اظهار کرد: کشور در حال حاضر در حوزه‏های سیاست و امنیت در وضع مطلوبی است و از لحاظ فرهنگی در جنگ قرار داریم.

وی تصریح کرد: با تدبیر این معضل نیز رفع خواهد شد، اما مهم‏ترین چالش در کشور، در حوزه اقتصادی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: نخستین راه حل برای رفع معضل اقتصادی در این برهه استفاده از کم‏ترین سرمایه‏گذاری و بیشترین بازدهی است.

نقدی افزود: سرمایه‏گذاری اندک باعث ایجاد اشتغال و بازدهی بالا و افزایش تولید در جامعه خواهد شد و باید از ظرفیت‏های پنهان در جامعه استفاده کرد تا معضلات و مشکلات اقتصادی با کمی همت مرتفع شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: راه حل دیگر، استفاده از راهکار اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری بر اجرای این طرح تاکید داشته و یکی از اصول این طرح، استفاده از ظرفیت‏های موجود در جامعه است.

نقدی بیان کرد: امسال علاوه بر فعالیت‏های جهادی که سال‏های گذشته از قبیل بازسازی مدارس، منازل، ساخت مساجد در مناطق محروم انجام شده است؛ بسیجیان باید تولید و بهره‏وری را در روستاها افزایش داده و در آن مناطق اقداماتی در خصوص ایجاد اشتغال انجام شود.

انتهای پیام/2249/ع30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها