امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17698
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله جعفر سبحانی در پیامی که به زبان عربی صادر کرده است، شهادت شیخ حسن شحاته از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت الله جعفر سبحانی در پیامی که به زبان عربی صادر کرده است، شهادت شیخ حسن شحاته از رهبران شیعه مصر و چندتن از همراهانش به دست سلفی‎گرایان مصر را به شدت محکوم کرد.

در این پیام آمده است: خبر شهادت استاد فاضل و مجاهد بزرگ شیخ حسن شحاته به همراه سه تن از پیروان اهل بیت(ع) در مصر عزیز به دست باندهای تکفیری مرتبط با شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی که با هدف گسترش فتنه و شکاف میان امت اسلامی و همچنین گسترش آشوب و ویرانی در جوامع اسلامی صورت می‌گیرد را با اندوه و تأسف فراوان شنیدیم.

این فاجعه دردناک را به امام زمان(عج) تسلیت گفته و از علمای جهان اسلام به ویژه علما و استادان الازهر و ملت شریف مصر می‌خواهیم در برابر این گروه شرور که در حال انتشار فساد در جهان عرب و اسلام هستند، ایستادگی کرده و اهداف این برنامه خبیث که اسلام حنیف و امنیت و ارزش‌های اسلامی و انسانی را مورد هدف قرار داه است، رسوا کنند.

در ادامه این پیام آمده است: هیچ شکی نیست که فتواهای شاذ و مغایر کتاب و سنت از مهم‌ترین دلایل برانگیخته شدن فتنه، کینه و دشمنی میان مسلمانان است و چنین جنایت‌های شنیع را علیه کودکان و زنان و کهنسالان به وجود آورد، اگر فریاد علمای مخلص در محکومیت این فتواها و رسوا ساختن اصحاب آن که مصالحشان با سیاستمداران فاسد در ارتباط است، بلند نشود درهای شرارتی میان امت باز می‌شود که بستن آنها غیرممکن است.

در بخش پایانی پیام آمده است: جنایت‌های این افراد که احساس خیر و محبت و رحمت از دلهایشان پر کشیده است برای تکه تکه کردن بدن و جاری شدن خون مردم ادامه دارد و حتی صاحبان این فتواها را نیز دربرمی گیرد.
انتهای پیام/2258/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار