امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17713
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۹
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «ایمن نور» در بیانیه‌ای که حزب غد الثوره منتشر کرد، اعلام داشت که شورای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الشروق، «ایمن نور» در بیانیه‌ای که حزب غد الثوره منتشر کرد، اعلام داشت که شورای ریاستی این حزب در ساعات پایانی شب گذشته به دنبال سخنرانی مرسی نشستی را تشکیل داد.

به گفته وی در این نشست تاکید شد که مرسی در این سخنرانی خود همه خواسته‌های گروه‌های ملی به استثنای تشکیل کمیته تعدیل قانون اساسی را نادیده گرفته است.

وی همچنین مخالفت خود را با برخی از سخنان مرسی که به استقلال دستگاه قضایی خدشه وارد می‌کند، اعلام کرد و افزود که حداقل دستاوردهای مطلوب برای خاموش کردن خشم میلیون‌ها مصری محقق نشده است.

مرسی دیشب طی نطق تلویزیونی به مناسبت نخستین سالروز ریاست جمهوری‌اش به وجود برخی اشتباهات اذعان و تاکید کرد که این اشتباهات قابل جبران است.

قرار است معارضین مرسی روز یکشنبه 9 تیر تظاهرات بزرگی را علیه وی برگزار کرده و برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را درخواست کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها