امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17720
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۹
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری الجزیره العربیه، دستگاه امنیتی بحرین «جعفر الدمستانی» را به خاطر انتشار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری الجزیره العربیه، دستگاه امنیتی بحرین «جعفر الدمستانی» را به خاطر انتشار مطالبی در خصوص شکنجه پدرش ربود.

جعفر الدمستانی شب 19 ژوئن مطلبی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت که پدر زندانی اش «ابراهیم الدمستانی» برای دومین بار در اعتراض به محرومیت از معاینه‌اش توسط پزشک متخصص، از ملاقات خودداری کرده است

وی در این مطلب خود درباره درد کمر پدرش در نتیجه شکنجه شدن توسط سرگرد «مبارک بن حویل» نوشت و افزود که پدرش مورد ضرب و شتم شدید از ناحیه کمر قرار گرفته است که باعث شکسته شدن استخوان‌هایش شده است.

این آخرین مطلبی بود که جعفر الدمستانی نوشت زیرا وی ساعت سه بامداد روز 20 ژوئن (30 خرداد) در جریان حمله افراد مسلح و نقابدار و لباس شخصی به خانه‌اش در منطقه باربار ربوده و به مکان نامعلومی برده شد.

خانواده‌اش به مرکز پلیس البدیع مراجعه کردند اما مسئولان این مرکز گفتند که جعفر نزد آنها نیست.

خانواده جعفر می‌گویند که خبری از محل نگهداری و وضعیت سلامتی وی ندارد و نگرانی شدید دارند که با توجه به جدا بودنش از دنیای خارج در معرض شکنجه قرار داشته باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها