امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1774
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دولت «علی محرر» با اعلام این خبر که  مطالبات چایکاران تا 4  ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دولت «علی محرر» با اعلام این خبر که  مطالبات چایکاران تا 4  اردیبهشت پرداخت می شود افزود: سال گذشته حدود 110 هزارتن برگ سبز چای با مبلغ 52 میلیارد تومان از چایکاران شمال کشور خریداری شد که هنوز هشت میلیارد تومان آن به حساب چایکاران واریز نشده است.

وی اظهارکرد: از این میزان 25 درصد برگ سبز درجه یک و 75 درصد برگ سبز درجه دو بدست امده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: سال گذشته 25 هزارتن چای خشک از کارخانجات شمال کشور استحصال شده است.

وی از آغاز برداشت برگ سبز چای از روز پنج شنبه گذشته در شمال کشور خبرداد و گفت: خرید تضمینی برگ سبز چای براساس مصوبه هیئت دولت با مبلغ 900 تومان برای چای درجه یک و مبلغ 500 تومان برای چای درجه دو خریداری خواهد شد در صورت افزایش قیمت در تعیین نرخ خرید تضمینی مابه التفاوت آن به چایکاران پرداخت می شود.

وی درخصوص پرداخت تسهیلات به چایکاران نیز گفت: هم اکنون بخش عمده چایکاران شمال به بانک های عامل به ویژه بانک کشاورزی بدهکارند که همین امر در عدم پرداخت تسهیلات به چایکاران موثر است به طوری که سازمان چای ، کشاورزان را برای استفاده از تسهیلات به بانک ها معرفی می کند اما نمی توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها