امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17755
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۰
تعداد بازدید: 126
امیر میمنت آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به مجموع عملکرد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اظهار داشت: این صندوق ...

امیر میمنت آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به مجموع عملکرد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اظهار داشت: این صندوق 66 نمایندگانی در کشور دارد که در استان‌ها مشغول فعالیت هستند.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با بیان اینکه تاکنون برای 357 طرح اعتباری نزدیک به 132 میلیارد تومان ضمانت نامه اعتباری مصوب شده است،‌ گفت: از این تعداد 251 طرح ایجادی هستند 81 طرح در حال بهره‌برداری و 25 طرح نیز تکمیلی است.

وی با اشاره به اینکه 169 طرح صنعتی میان طرح‌های موجود وجود دارد، بیان داشت: 135 طرح، کشاورزی و 53 طرح نیز خدماتی و بازرگانی است.

میمنت آبادی در خصوص وضعیت طرح‌های صنعتی و رویکرد بخش کشاورزی تصریح کرد: صنعت گرایش ‌های متنوعی دارد و معدن نیز در این بخش حضور دارد عاملی برای بیشتر بودن آمارهای طرح‌های صنعتی است.

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تاکید کرد: طرح‌های کشاورزی در سطح خرد انجام می‌شود و نیاز به اعتبار کمتری دارد و راه اندازی و بهره‌برداری آنها سریعتر انجام می‌شود.

وی در خصوص سه ماه اول سال جاری گفت: روند رو به رشدی طی شده و دو برابر مدت مشابه سال گذشته ضمانت نامه صادر شده است.

میمنت آبادی تاکید کرد: با توجه به اینکه ضمانت‌نامه‌های صادر شده مربوط به بانک‌ها است هر چه عملکرد آنها بیشتر باشد صدور ضمانت‌نامه‌ها بیشتر خواهد شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها