امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1776
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شیروان حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح امروز در جمع مردم این شهر در مسجد جامع اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شیروان حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی صبح امروز در جمع مردم این شهر در مسجد جامع اظهار کرد: نباید رئیس جمهور آینده نقاط ضعف رئیس جمهور قبلی را داشته باشد.

وی حضور پرشور مردم در انتخابات را تجلی حماسه سیاسی خواند و گفت: بی‌تردید با این مهم حماسه اقتصادی نیز رقم خواهد خورد.

حجت‌الاسلام پورمحمدی مهم‌ترین اولویت خود برای ریاست جمهوری را توجه به تولید دانست و گفت: توجه به این حوزه باعث رفع مشکلات اقتصادی و اشتغالزایی خواهد شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه مشکلات اقتصادی که اکنون با آن مواجه بوده با تدبیر و برنامه‌ریزی قابل حل است، تصریح کرد: حرکت در چارچوب برنامه می‌تواند ما را از این وضعیت خارج کند.

به گفته وی اکنون وضعیت اقتصادی مردم خوب نبوده، با این وجود ابزارها و ظرفیت‌هایی در کشور وجود داشته که می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بی‌تردید امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند توجه به مباحث اقتصادی و تولید بوده تا تلاش دشمنان برای به زانو در آوردن نظام اسلامی بی‌اثر شود.

حجت‌الاسلام پورمحمدی همچنین با اشاره به برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری تصریح کرد: اخیراً ریز برنامه‌های من در خبرگزاری‌ها انتشار یافته که امیدواریم بر اساس چشم انداز نظام به این اولویت‌ها برسیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرد: برنامه‌های خود را در 18 عنوان و 158 اقدام تبیین کرده که مهم‌ترین آن توجه به حوزه اقتصادی و تولید به عنوان محوری‌ترین رکن برای رفع مشکلات و مهار تورم است.

به گزارش فارس، پیش از سخنان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام عبدالله اسدی از حوزه علمیه شیروان به سوابق و فعالیت‌های حجت‌الاسلام پورمحمدی پرداخت.

همچنین به هنگام ورود حجت‌الاسلام پورمحمدی به شیروان شماری از افراد و طرفداران وی اقدام به قربانی کردن چند رأس دام کردند.
انتهای پیام/63002/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار