امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17765
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۱
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس‌جمهور منتخب، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس‌جمهور منتخب، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش و معاونان وی روز گذشته (پنجشنبه) با حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب دیدار و گزارشی از وضعیت و روند تحولات آموزش و پرورش کشور ارائه کرد.
وی پس از این دیدار که در محل استقرار موقت روحانی انجام شد، اظهار داشت: گزارشی از نقشه جامع آموزش و پرورش، اسناد بالادستی، نظام جدید آموزش، مهندسی نیروی انسانی و تغییر محتوای کتاب‌های درسی به آقای روحانی ارائه شد.
حاجی‌بابایی افزود: بعد از ارائه گزارش، رئیس‌جمهور منتخب دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود درباره آموزش و پرورش را مطرح کرد.
وی با اشاره به حضور معاونان متوسطه و پشتیبانی، رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی و دبیرکل شورایعالی آموزش و پرورش در این دیدار گفت که برای همکاری و اجرای نقطه نظرات آقای روحانی اعلام آمادگی کردیم.
سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان وی نیز روز پنجشنبه با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب دیدار و گزارشی از وضعیت فرهنگ وهنر کشور ارائه کرد.
وی پس از این دیدار که در محل مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص رئیس‌جمهور منتخب برگزار شد، اظهار داشت: گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام حوزه وسیع فرهنگ و هنر به آقای روحانی ارائه شد.
وزیر ارشاد افزود: در این دیدار موضوعات مهمی همچون زیرساخت‌ها، اولویت‌ها و برنامه‌های حوزه فرهن و هنر، راهکارهای حل مسائل صنفی هنرمندان و همچنین مسئله کاغذ مطرح شد.
وی ابراز امیدواری کرد که دولت یازدهم با اهتمامی ویژه بتواند شرایط گسترش و پیشرفت به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر کشور را فراهم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها